Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svět je...zvláštní

2. 4. 2011

Jak všichni víme, včera byl Apríl. Samosebou jsem nebyl ušetřen ani já nějakého toho trápení od stran Keiri a Oli (a nejen od nich). Docela mne dostali a skočil jsem na všechno, co mi řekli. Nebyla to teda první věc, která se mi stala. Nejmenovaná osoba si ke mě ten den sedla na lavičku.
"Co ty tu děláš tak brzo?" optala se.
"Ehm, já nemám, co dělat" zněla má odpověď.
"Vždycky je, co dělat" opáčila osoba.
"Nemám momentálně s kým" pokrčil jsem rameny.
"Teď už máš" ozvala se. 
"Ehm, neříkej dvakrát" varoval jsem ji.
"Proč ne?" usmála se a zvláštně se na mne podívala. 

Co si pod tím mám jako představit? Ale dobře, sice jsem to pak řešil celý den a nemohl jsem na to přestat myslet, ale proč ne? 
Včerejší den znamenal také znamení oslav, na kterých jsem se celkem bavil. Poznal jsem spousty nových lidí...zase mi polovina sedla a druhá nesedla.
Nejlepší je, když domů dorazíte o půl čtvrté (díky dokonalé osoby, která mě vzala autem) a jdete kvůli kávám, které jste vypil u diskuzí, spát až v šest hodin a v devět se s vámi otřásá postel kvůli (*******) sousedovi M., který bydlí pod vámi. To, že nepomáhá mlácení do podlahy jsem záhy zjistil a tak jsem si krásně vstal a přešel k dvd, které jsem zapnul spolu se zesilovačem. Vybral jsem tvrdou skladbu od Evanescence ( www.youtube.com/watch ), hlasitost jsem zvýšil společně s basami skoro na maximu a chlapec brzy pochopil, že si semnou nemá zahrávat. Otřásaly se nám skleničky v kuchyni. Nikdy...opravdu nikdo mi nebude sahat na spánek, zvlášť, když je ho tak málo...protože já mám takový problém - za dne neusnu. Když spím z noci do odpoledne, je to v pořádku, ale jakmile se někdy za dne probudím neusnu a taky během dne neusnu. Prostě jsem byl pěkně rozzuřený zase....

angry-man-wallpaper.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

enevedu.blog.cz

(Kacik, 2. 4. 2011 21:55)

Já pro tebe měla také připravený vtípek... ale nějak sem jej nakonec neposlala =3

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 63589
Měsíc: 1380
Den: 33