Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lidi velice se Vám omlouvám za dobu mé, jak bych to nazval, neaktivity, ale můj notebook stagnoval a jeho stará duše odešla se všemi mými soubory, obrázky, dokumenty, prostě všechno je pryč! Takže bude chvíli trvat, než se trochu dám dohromady. Lépe řečeno, než dám všechno ostatní dohromady.

Chyba techniky a ne moje! x-D Zjistil, že mě Brumla (můj notebook) nemá vůbec rád a proto mi to dělá. Já se pomstím! A to tím, že do něj narvu Evanescence a pustím jí na plné pecky. *-* No prostě se všichni máme rádi. Budu se snažit, co nejdříve něco sepsat a hodit to sem, ale mějte strpení:-) Děkuji a hezký zbytek prázdnin! ;-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sorry,

(Ivajza.BTR, 23. 8. 2010 11:54)

Nazdar..
Sorry ale ten člověk jako ty, že píše kritiku člověku kterej aspon v životě nezkusil jednou tuto soutěž, nemusíš hned takle krizizovat!!!!!!!!!!
Za to já budu kritizovat tvoje povídky: O čem že sou ty tvoje povídky?? --> mě se zdá že o ničem.. takže si ty svoje kecy nech.. a já si pak nechám i ty svá kecy jO??!!!
A i kdyby.. tu povídku jsem psala pozdě večer abych to měla z krku a nemusela na to myslet..
takže Nashle, a pozdravuj tvoji citlivost k lidem!

povidka

(verion, 16. 8. 2010 21:14)

Ahojky....předem promin za reklamu, ale na mém blogu je soutěž o nejlepší povídku. Jsou 4 témata: twilight, jonas brothers, Harry potter, nebo ostatní.
POkud ráda píšeš tk se u mě stav a zaregistruj se. Uzavírka je v neděli. A když si myslíš, že nic neumíš, tak se nepodcenuj..!! Každej něco napsat svede..!!:) www.verisssek.blog.cz

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 63589
Měsíc: 1380
Den: 33