Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravím všechny své čtenáře (ty neviditelné i ty, co zanechávají stopu),

vím vím. Již dlouho jsem nic nenapsal, aspoň ne žádnou povídku či kapitolu. Takže abych to nějak shrnul: Omlouvám se :-P *usmívá se*

Tak, ale mám pro vás dobrou zprávu. Začal jsem intenzivně pracovat na kapitole: X. Zničení Spolku (Bradavice- Jiný svět) a na jednorázovkách. Taky mám rozpracované nové kapitlovky. teď vám je trochu nastíním:

Confused life

Tato kapitolovka mě pohltila a celého mě nadchla do něečeho nového. Je to tak trochu kopie na Charmed, trochu větší, ale snad se bude líbit. Budou tam tedy prvky: Charmed, Shonen- ai, lehké Yaoi, magie, přátelství, zrada, láska. Něco jako v každé mé povídce.

Promo fotka:

Obrazek

Život Samuraie II.

 

Pokračování mé uspěšné jednorázové povídky: Život Samuraie.  Tentokrát  to bude o dívce, která se připlete do cesty Jacobovi a Higenovi, kteří jsou starší, než v minulé povídce. Víc neprozradím, jen ukáži staršího Higena (hihi ^_^) :

Obrazek

 

Desperate Housewifes: New season

Tohle je nová kapitola. Celá je okopírovaná až na mé postavy. V podastatě jsem dosadil tři nové rodiny do Wisteria lane s jejich tajemstvími. Ulice se stane krapet rušnější a zajímavější a v některých případech mnohem akčnější.
Nic víc vám neprozradím. Je třeba si počkat. :-P

 

Něco špatného

Je kapitolová povídka (ze začátku z prostědí Adviku 2010) plná upírů, vlkodlaků a boje mezi nimi.
Vše, co se zdá jednoduché a zřejmé je složité a zamotané.

 

Obrazek

 

Tohle je zatím vše, mí drazí. Chystám toho však ještě spousty. Omluvte mé chvilkové výpadky v psaní. Není to lehké, věřte mi. Člověk nemá chuť a můžeš se snažit jak chce.

Váš Jake

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.enevedu.blog.cz

(Kacik, 5. 10. 2010 17:51)

:) je dobře, že jsi začal psát, alespoň budu mít co číst a mohl bys to zveřejňovat, protože já kvůli tobě píšu Codyho XD

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 2
Celkem: 62615
Měsíc: 1693
Den: 59