Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis Ježíškovi

30. 11. 2010

Dopis Ježíškovi

26. 11. 2010

Milý Ježíšku,

píši ti tento stručný dopis o tom, co bych si přál jako každý rok. Vím samozřejmě, že i tento rok nebude výjimkou a doneseš mi stejně něco jiného. Dovol, abych Ti dal pár ukázek tvé začínající slepoty. Z minulého roku jsem si přál kolo a co jsem od Tebe dostal? Lego stavebnici, kterou mi stejně rozkradl můj mladší bratr. Také jsem si přál pastelky a výkresy, abych mohl rozvíjet své dovednosti v kreativitě. Co jsem však obdržel na Štědrý den? Temperky a šmirgl papír. Kvůli toho Ti však teď nepíši.

Viděl jsem před několika dny v parku kluky jezdit na skateboardu. Strašně moc rád bych ho dostal taky, ale chrániče a helmu můžeš vynechat, nejsem přece malé dítě, ne? Taky bych rád dostal nový počítač, protože na tom starým už nejde spustit ani Solitare, tak kdybys byl tak laskav a namáhal se. 

Strašně dlouho jsme uvažoval, odkud bereš dárky pro všechny děti a kde na to bereš peníze a přišel jsem na to. Jendou jsem si prohlížel nějaký leták s hračkami a blesklo mi hlavou, že využíváš slev v Intersparu. Podělil jsem se o tuto informaci s klukama ve třídě a jsou stejného názoru jako já.

Mám Tě rád, Ježulo, ale budu se opravdu zlobit, když mi nedoneseš aspoň něco, co jsem si přál.  Radši se ani neukazuj, protože vím, kde bydlíš a musel bych Ti províst něco zlýho!

Uvidíme se brzy, zatím žij blaze.

                               Jakeí

P.S.: Od příštího roku píšu Dědovi Mrázovi, protože už mě nebaví pořád hlásit reklamace.

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Hvězdička, 20. 12. 2010 19:08)

.D Slevy v Intersparu .D Ale máš pravdu, zní to logicky o.O

BEZ NADPISU (jako vždy =D)

(Šaras, 1. 12. 2010 19:59)

Moje dopisy Ježíškovi zní velmi podobně. Ale taky vždy dostanu něco jiného! Hrozně jsem chtěla kalhoty a boty- steelky. Boty mi "Ježíšek" rozmluvil ihned, jak jsem mu je ukázala a když jsem mu pověděla o kalhotech, oznámil mi, že do Prahy kvůli kusu černého, procvočkovaného hadru nepojede :(

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 2
Celkem: 62615
Měsíc: 1693
Den: 59