Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naruto, miluji tě (1/3)

22. 2. 2010

Naruto byl v lese ve své vesnici, skryté listové. Konoha byla velice klidné místo, jen na první pohled. Konohamaru seděl v Irichimakově baru. Dával si ramen, který měl zadarmo, protože mu Naruto daroval stravenku. Kolem něj pomalu procházela Sakura a pozorovala zešeřelou oblohu. Sasuke seděl nahoře nad Konohou, kde je skála s portréty Hokagů. Teď tam přidávali Tsunade. Po tom, co ji Naruto s Jirayou dovedli, po smrti Třetího. Třetího zabil Orochimaru a nechal Sasukemu po Chuuniských zkouškách prokletou pečeť, kterou mu mistr Kakashi ještě zapečetil.

Začalo se stmívat a Sasuke pozoroval západ slunce. „Sasuke-kun, já přišla…“ozval se Sakuřin hlas a Sasuke se chladně otočil. Zmlkla, lekla se jeho pohledu, a když se Sasuke otočil zpět k zapadajícímu slunci, Sakura opět pomaličku přistupovala blíž, až si sedla vedle něj. „Sasuke-kun, musím ti něco říct“ ozval se znovu její hlas. Sasuke se díval na obzor a nedávál znát, že ji slyší. „Já… chtěla jsem ti říct,“ mluvila velice tiše a rychle. „, že tě mám ráda.“ Nedělo se však nic, jak si Sakura představovala. Jednou z jejich představ byl mimochodem i obraz jak ji Sasuke políbil. Nic z toho se však nestalo. Sasuke se zvedl a pomalu odcházel od místa, kde seděla Sakura. Sakura vystřelila na nohy. „Řekni aspoň něco!“ zavolala na Sasukeho. „Jsi otravná jako Naruto.“ Řekl Sasuke otočený zády. „Místo citových výlevů, bys měla radši trénovat, jsi horší, než Naruto“ S těmito slovy se otočil a odcházel. Sakura stála jako omráčená a nemohla se pohnout.

„Ááááá!“ ozval se Narutův výkřik, když znovu padal ze stromu. „Sakra!“ sykl, když dopadl na všechny čtyři. „Tak jo znovu.“ Sepjal ruce před sebe. „Soustřeď Chakru do svých nohou.“ S výkřikem se rozběhl proti stromu. Poté běžel po jeho kmeni nahoru až k vrcholku stromu. „Jo!“ vykřikoval chvalitebně. Seskočil ze stromu s úsměvem a zamířil do Irichimakova baru, kde si dá Ramen. „Dattebayo!“

Konohamaru pomalu dojídal svůj ramen, když odněkud přiběhl Naruto a hlásil se o ramen Irichimakovi. „Ahoj, Konohamaru“ pozdravil Naruto. „Ahoj“ pozdravil smutně Konohamaru. „Jsi pořád smutný, kvůli svého dědy?“ zeptal se Naruto. „Ne.“ Odpověděl Konohamaru. „Děda zemřel pro tuto vesnici a já jsem na něj pyšný. Položil za nás svůj život, stanu se stejným Hokagem jako byl děda!“ řekl skálopevně a zvedl se ze židle. Irichimaka podal Narutovi ramen, ten se však koukal za Konohamarem, který odcházel směrem k pracovně Hokageho.

Sasuke stál u Narutova zamčeného pokoje a čekal na něj. Bylo už docela pozdě a Naruto se nevracel a Sasuke začal mít o Naruta strach. Spatřil však jeho blonďatou hlavu jak míří po schodech plný energie. Docela se zarazil, když viděl Sasukeho stát u jeho dveří. „Co je? Děje se něco Sasuke?“ zeptal se Naruto a pomalu mířil ke dveřím. „Chci s tebou mluvit“ řekl Sasuke a podíval se na zamčené dveře. Naruto je odemkl a s úžaslým výrazem vstoupil do tmavého pokoje. Stalo se několik věcí najednou. Než stačil rozsvítit světlo, zavřely se dveře a někdo přitiskl rty na ty jeho. „Sasuke?“ vydechl Naruto celý zkoprnělý. „Ano, Naruto?“ zeptal se ho Sasuke s úsměvem lišáckého chlapce. Naruto místo odpovědi Sasukeho políbil. Byli to první letmé polibky, badatelské. Poté se líbali vášnivěji a Sasuke zajel svou pravou rukou pod Narutovo tričko. Naruto těžce oddechoval a Sasuke si užíval každý jejich letmý dotyk. Sundal Narutovi tričko a začal ho líbat na krku, později přešel na ramena a na Narutovu hruď, kde mu olizoval bradavky, pro Naruta to bylo velice vzrušující. Sasuke přešel na Narutovo břicho, to přešel rychle až k okraji kalhot. Rozepnul mu knoflík a následně zip a kalhoty mu sundal. „Sasuke“ vydechl vzrušený Naruto do noci.

Obrazek

Naruto se probral vedle Sasuke v pozdním ránu. Byli v Sasukeho pokoji, dostali se tam přes noc, když spolu strávili pár chvíli v Narutově pokoji. Když si na to teď Naruto vzpomněl, projel jím záchvěv vzrušení. Zdvihnul se nad ještě spícího Sasukeho a něžně ho políbil na rty. Sasuke pomalu otevřel oči. „Dobré ráno“ řekl tiše a Naruto ho znovu políbil. Sasuke jeho polibky oplácel. V tom však dovnitř někdo vešel. Oba se rychle vyděšeně podívali. Stála tam skoro omráčená Sakura, omráčená tím, co právě viděla. „Na-ru-to!!!!!!!!“ syčela skrz zaťaté zuby. Šannaró!, řvala Vnitřní Sakura. „Sakura-chan“řekl rozpačitě Naruto a zčervenal. Sasuke se jen chladně pousmál. Sakura vypadala jako masový vrah. Sakura vytáhla kunai a mrštila jím…

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

supr

(kachna, 19. 2. 2013 18:37)

tak to je bomba jako já si nemůžu pomoct prostě supr dobře ty:)

-----

(lanthara, 11. 2. 2011 20:07)

1. správný nazev obchodu je Ichiraku ramen, to Irichimaku mě strašně tahá za oči XD
2. jde mimo mě proč Naruto trénoval chůzi\běh po stromě v té době už to uměli
3. zaráží mě jak rychle Sasuke změnil postoj. A pokud byl do Naruta zamilovaný už v době kdy mluvil se Sakurou (z textu vyplývá, že byl!) tak nechápu proč ty dva porovnával. Mezi Narutem a tou růžovou záchodovou štětkou je velkej rozdíl (hele, nic proti jejím fandům)
4. pojem 'badatelské polibky' je naprosto úžasný XD
5. příjde mi docela alarmující, že dva kluci ve věku dvanácti let na to hned po prvním polibku 'hupsnou' (možná podceňuji mentální vyspělost ninjů, ale mám pocit, že hoši tohoto věku by se se svou homosexuálně zaměřenou orientací nesmířili tak snadno.)
6. otázka: měl Konohamaru nějáký význam, nebo tam byl jako kulisa ku příležitosti Narutovi návštěvy ramen shopu?
7. jak už s edalo poznat nemám ráda Sakuru, takže: Umře? XD

.. :D

(Krvavá šmoulinka, 20. 6. 2010 14:38)

Tak tohle bylo kruté :D mam moc ráda mangu a příběhy k ní jsou úplně úžasné :D a tenhle taky nemá chybu :D

naruto :D

(VIKTOR V, 23. 3. 2010 16:40)

je to uplne super :D :D

.....

(ladyhawk, 25. 2. 2010 21:43)

Hm-m...super ;) Pomsta Sakuře? :)

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 2
Celkem: 60671
Měsíc: 1615
Den: 55