Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce

25. 12. 2009

Vánoce byli již za dveřmi a Johua stále byl v depresi. Nedávno poslal pryč kluka,který ho asi miluje a znovu otevírá dveře tomu, který mu nejvíce ublížil. Zneužil a odkopl jako použitou hadru na podlahu.

Rozhodl se, že to musí rozhodnout.Zapnul svůj notebook.Samozřejmě na icq plno vzkazů od Thomase.Jen jediný vzakz od Davida: Stýská se mi.Chtěl bych tě vidět.Ozvi se . Proč mu to pořád dělá?Možná ho taky miluje.Vzpomněl si na tu noc.Na noc,kdy snad mohl puknout vrušením.Zachvěl se a cítil v rozkroku příjemný tlak na jeho kalhoty.Pousmál se.Něco jej napadlo.Napsal Thomasovi i Davidovi stejný vzkazk.Jeden k němu měl přijít zítra dopoledne a druhý odpoledne.Po odeslání Joshua uvařil večeři.Šel spát brzy,chtěl mít zítra dost energie.Jeho sny byli zmatené.Chvíli se tam míhal Thomas, chvíli David.

Druhého dne ráno jej probudil zvonek.Joshua se podíval na mobil,bylo deset.Pousmál se.Přešel rychle ke dveřím jako malé dítě,které jde objevit stromeček.Otevřel dveře.Za nimi stýál David a uculoval se jako malé dítě.Joshua ho zatáhl dovnitř.Zavřel za ním a přitáhl ho k sobě a vášnivě ho líbal."Už se nezlobíš?"zeptal se mezi polibky.Rozepínal mu kabát a mikinu."Blázínku"odpověděl Joshua a stále ho vášnivě líbal.David ho začal svlékat taky.Z jeho pyžama.Když byli oba nazí už spolu leželi na postel.Joshua nahoře začal svého milence líbat na hrudi,na ramenou,na jeho svalech.Užíval si to.Bylo to snad naposled?

Celé jejich řádení v Joshuově postely trvalo až do odpoledne.Nejspíše kolem druhé.Kdy se Joshua opíral o zeď a díval se na těžce oddechujícího Davida."Tak"šeptl Joshua a vydechl."Teď se seber a vypadni a dělej tak abych tě už nikdy neviděl"David se na něj podíval se zdviženým obočím."Vypadni!"rozkázal Joshua a David si posbíral věci a odešel.Joshua se zasmál a zamířil do kuchyně.Nacpal se těstovinami.Měl děsný hlad.

Neuběhlo ani půl hodiny,když zazvonil zvonek pofruhé.Joshua nahý otevřel.Byl tam Thomas a valil oči na Joshuovo nahé tělo.Joshu si ho znovu přitáhl a začal ho líbat stejně jako Davida.Svlékal mu bundu,košily,kalhoty i jeho spodky.Přejížděl mu rukou po hrudi,když mu dělal dobře a uspokojoval ho.Joshua pak nechal Thomase ať se postará o jeho uspokojení.

S Thomasem byl sex velice rychlý jelikož Thomas jěště nikoho neměl.Poté co oba prožily bouřlivý orgasmus ho Joshua vyhodil stejně jako Davida.Thomas byl nejspíše raněn více,než při prvním vyhození.Joshua se však cítil jako v ráji,dnešní den pro něj byl bránou k rozkoší.Co se však stalo dva týdny potom je těžko k uvěření.Přejelo Joshuu auto.

*Poslední dvě věty neberte vážně-_-

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

*o*

(Ryochi ^_^ , 16. 3. 2010 22:44)

úžasná povídka :-)
Ten konec mě rozesmál

Můj web

(kyselý citronek*, 31. 12. 2009 14:15)

Můj blog najdete na stránce snad-spisovatelcin.blog.cz

Úžasný blog!

(kyselý citronek*, 31. 12. 2009 14:14)

Máte naprosto úchvatný blog a veliký talent.Já mám blog se stejným zaměřením.Sice ho mám teprve od včerejška,ale byla bych ráda,kdyby ste napsal(a) upřímný názor na mé malé "díla"...

.....

(amanita, 25. 12. 2009 19:25)

Geniální konec :D

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 3
Celkem: 60669
Měsíc: 1613
Den: 53