Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční klid je třeba dodržovat

21. 1. 2011

Byla hluboká noc a mě probudil hluk.
„Co to, sakra,…“ vylezl jsem z postele a zamířil na chodbu. Ozvalo se to znovu, jako kdyby někdo něčím o něco mlátil. Vycházelo z Nickiho a Massimova pokoje. Rázně jsem tam vykročil a zjistil jsem, že Benny je mi v patách, rozespalý vypadal jako umačkaný plyšový méďa.
„Co to tu provádíte?!“ vpadl jsem do pokoje. Massimo seděl na postely a začal se smát, jako kdyby se stalo něco opravdu směšného. Nick stál uprostřed místnosti a v ruce držel láhev s vodou.
„Učím Massima, jak má házet flaškou, aby se točila“ usmál se pošahaně Nick. „Dívej“ roztočil láhev a hodil ji do vzduchu. Narazila o strop a dopadla na zem. To byly ony rány.
„Panebože, jste jeblí, je jedna ráno!“ krapet jsem zvýšil hlas. Nick s nevinným výrazem vzal láhev a Benny se postavil vedle mě.
„Promiň…jak jsem měl vědět, že ta hnusná láhev bude tak hlučet?“ potutelně se usmál a láhev pevně držel v ruce.
Na chodbě se ozvaly kroky, ale než jsem se stačil podívat do pokoje vrazil Marcus. Byl blonďatý a z nás nejsilnější kluk v tomhle domě. Prodral se kolem nás a postavil se naproti Nicka.
„Promiň, Marcusi, chceš vidět, jak se hazí flaška, aby se točila?“ usmál se Nick a místo odpověďi dostal Nick pěstí do obličeje. Nečekal to a upadl na zem.
„Promiň“ začal křičet Nick a Benny se vrhl vpřed, aby od Marcuse nechytil další. Nick byl jen malé pošahané dítě, zatímco Marcus byl už chlap.

Stál jsem na místě jako solný sloup. Massimo už se nesmál a Benny se postavil před výrhužně vypadajícího Marcuse. Dobře, tady nemám, co dělat, pomyslel jsem si a vypadl jsem ze svého pokoje.
U sebe v pokoji jsem se zamknul a posadil jsem se na postel. Musím nějak Marcusovi ukázat, že si na mě nesmí dovolovat, kdyby se rozhodl obrátit svou ruku i na mě. Jen jedno nesmí znovu dopustit. Nesmí se stát znovu otloukánkem. Už ne.

 

 

Obrazek

Marcus

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lol

(lol, 21. 1. 2011 16:24)

dokonalost O.o

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 63589
Měsíc: 1380
Den: 33