Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. kapitola: Nesnáším ho -

16. 12. 2009

Vážení, věnujte mi pozornost! Prosím. Jo, mluvím s vámi! Tak, teď když mi věnujete pozornost, představím se. Jmenuji se Jack Fletcher a provedu vás mým zmateným životem čtrnáctiletého kluka.

Obrazek

Žiji v krásném rodinném domku se svými spolubydlícími a přátel zároveň. Rodiče již nemám, zabili je upíři. Jo taky sem čuměl, ale je to tak. Chodím na víceleté gymnázium. Zajímám se upíry, přirozeně, a jejich zabíjení. Vysvětlím vám to později. Pokud vám to přijde moc magořina tak zavřete tuhle stránku a nečtěte to dál.

 

 

 

 

Obrazek

Mí spolubydlící, jsou tři, Katty, Keiri a Jacob. Katty Mooreová je nejlepší osoba na světě. Možná bych řekl, že je to i moje druhá máma. Je hodně starostlivá, ale dokáže taky vyletět z kůže. Je velice bláznivá a miluje Naruta -_-. Jediná věc co mi vadí je, že neumí vařit jen péct, ale zase vánoční cukroví jsou úplně senzační.

 

 

 

 


 

ObrazekKeiri Nachio je velice depresivní a často naštvaná postava v téhle knize. Má sice i své světlé dny, ale moc je neuvidíte. Většinou je uzavřená do sebe nebo v depresi. Jacob od ní nesnáší odpovědi ne, nebudu, nechci, tvrdí totiž, že od ní nic jiného neposlouchá, má pravdu.:-)

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Jacob Black má velice zvláštní povahu. Má totiž rozdvojenou povahu. Depresivní i bláznivou. Je mezi Katty a Keiri. Nemám ho moc v oblibě. Chová se ke mně hezky, ale…já vlastně ani nevím co k němu cítím. Nesnáším ho? – nebo naopak?

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.enevedu.blog.cz

(Kacik, 22. 9. 2010 14:24)

Zabili je upíři, jo taky jsem čuměl... tohle mě dostalo do kolen :D

No...

(Katty, 1. 1. 2010 22:23)

Seznamovací kapitola, nic se zde neděje a to je možná chyba. Podle mě by měla už první kapitola vtáhnout do děje jako nic jiného. Pokud mě kniha nenadchne nanejvýš do druhé kapitoly, nečtu ji! Podobné je to s povídkami ale sám jsi mi řekl že děj začíná od třetí takže nebudu dělat ukvapené závěry a jdu číst dál....

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 63589
Měsíc: 1380
Den: 33