Jdi na obsah Jdi na menu
 


II. kapitola: Schopnosti

16. 12. 2009

Táák..., když už znáte mou rodinu měli byste znát jěště jedno malé tajemství. Ano vracím se k zabíjení upíru. Máme... no jsme obdařeni jistými schopnostmi. Jo, jo jasně velké fantasy? Tak to zavřete. Tak schopnosti. S jejich pomocí se snažíme zničiti Démony, upíry a vlkodlaky, kterých běhá po světě docela dost. No snažíme zničit, lepší by bylo říct, že se snažíme jen bránit. Hehe. Nás, lidí se schopnostmi, je jen málo. Prej, já jěště nikoho jinýho neviděl! -_- Používáme a vymýšlíme kouzla, která by nám mohli pomohli.

Katty může astrálně cestovat (opustit své fyzické tělo, duchovní pak má vlastnosti fyzického); Katty říká, že je to jako stínové klonování v Narutovi, dále může je zničit, vybuchnout, což znamená, že z jejího těla vyjde ve vlnách ohnivé erupci. Démony to zničí hned. Upíry a vlkodlaky jen zdrží.

Keiri vidí budoucnost, někdy i minulost, může se přemísťovat, a cití pocity cizých. To se mi vůbec nelíbí. Brrr.

Jacob pohybuje věcmi, může zmrazit čas, může léčit či házet ohnivé koule.

A já se při boji vznáším. Prý se tomu říká levitace, ale moc se mi to nelíbí.Ten název. Dále přemisťuji věci, mohu sežehnout někoho u mě, natáhnu jen ruce. Muhahaha. A jako poslední projekce.*  Každý z nás má v sobě živel. Jake říkal, že podle nějakých hadrových svitků se u nás ten živel jednou projeví a může nás ovládnout. Podle mne kecy. Živel, jako by nestačily ty schopnosti. No uvidíme.

 

* Projekce- změna osob, věcí, času a prostoru, velice náročné na vyvolání.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.......................

(Katty, 1. 1. 2010 22:32)

No, další kapitola, když se to vezme kolem a kolem tak o ničem. Podle mě by se nic nestalo kdybys ji napsal k tomu seznámení (ale to je jen můj pohled na věc, takže si těch mých keců nevšímej XDD)

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 56654
Měsíc: 1310
Den: 44